Voetbal Vereniging Ruinerwold

Samenwerking Ruinerwold en Spijkerman vroegtijdig beëindigd

Het bestuur en de technische commissie van Ruinerwold hebben besloten om de samenwerking met hoofdtrainer Henri Spijkerman vroegtijdig te beëindigen.
 
Ruinerwold heeft het dit seizoen lastig in de 3e Klasse C zondag. In de resterende vijf duels moeten de nodige punten worden gehaald om de nacompetitie of rechtstreekse degradatie te ontlopen. Het bestuur en de technische commissie hebben geconcludeerd dat de chemie met een gedeelte van de spelersgroep niet optimaal is. Met een andere invulling van het hoofdtrainerschap moet handhaving worden afgedwongen.
 
Paul Smid en Laurens Emmink zullen samen de rol van Spijkerman overnemen. Zij staan aankomende woensdagavond al voor de groep. Dan speelt Ruinerwold om 19.00 uur thuis tegen SVV'04.

 

  Terug
Deel dit met anderen