Voetbal Vereniging Ruinerwold

Kunstgras update 31-05-2020

Voorbereiding voor aanleg kunstgras in volle gang.

Afgelopen zaterdag is door een flinke club vrijwilligers de handen flink uit de mouwen gestoken. De omheining van veld 2 is verwijderd. Evenals het tegelpad en de dug-outs. De ballenvangers zijn gedemonteerd en verplaatst naar de lange zijde van het veld. Een flinke klus, maar vele handen maken licht werk. Ook dankzij materialen en gereedschap van o.a. Fa. Alex dienstverlening;  die een container voor het afvoeren van het puin beschikbaar stelde. Rietdekkersbedrijf Schipper voor bevestigingsmateriaal.  Een hoogwerker van Riwal.   En een shoveltje van Groentotaal de Boer.  Waarvoor onze hartelijke dank. Klik HIER  en HIER  en HIER  en HIER voor meer foto's. ( gemaakt door JW v/d Vlist )

  Terug
Deel dit met anderen