Voetbal Vereniging Ruinerwold

Ruinerwold JO11-2G kampioen van 4e klasse!

Ondanks de kou stonden veel ouders in Koekange langs de kant van het veld om hun zoons en dochters ongeslagen kampioen te zien worden. Ruinerwold JO11-2G is de terechte kampioen geworden van de 4e klasse met nog 1 wedstrijd te spelen. De spekbranders zijn niet meer te achterhalen door de concurrentie. In een poule van 12 teams hebben zij elke week optimaal gepresteerd. Er zijn wel een aantal spannende wedstrijden gespeeld waar er met minimaal verschil is gewonnen (25 november Ruinerwold JO11-2 tegen HZVV JO11-9 winst 6-5). Maar door het enorme doorzettingsvermogen hebben ze die wedstrijden toch over de eindstreep getrokken. Wij feliciteren alle kinderen met deze prestatie, maar natuurlijk ook de trainer Jemson van ’t Hoge en de leiders Harry Bosma en Peter Hoogenberg. Filmpje J.W.v/d Vlist

  Terug
Deel dit met anderen