Voetbal Vereniging Ruinerwold

Harm Tuin hangt de fluit aan de wilgen

Harm Tuin heeft zijn scheidsrechters fluit aan de wilgen gehangen

 
Op de jaarvergadering van VVR Ruinerwold is Harm Tuin bedankt voor zijn jarenlange inzet als scheidsrechter. Uit handen van vicevoorzitter Martin Herskamp kreeg Harm een attentie.
Harm heeft ruim 20 jaar als scheidsrechter de velden bewandeld. Met zijn karakteristieke scherpe fluit toon. Harm is een echte liefhebber en genoot met volle teugen. Hij deed dit ook met veel plezier bij de jeugd en die vonden het dan ook prettig als Harm in z’n leiderspak het veld op kwam. Ook kon vaak een beroep op hem gedaan worden als er iemand uitviel. En nu nog deelt hij zijn kennis bij beginnende scheidsrechters.  Niet alleen bij VVR liet hij zijn fluitkunst zien maar ook bij school toernooien werd een beroep gedaan op hem.  Een ambassadeur voor de voetbal . Wij willen Harm langs deze weg als VVR  heel hartelijk bedanken voor zijn jarenlange inzet.

 

  Terug
Deel dit met anderen