Voetbal Vereniging Ruinerwold

VVR doet weer mee met de RABO CLUB SUPPORT

VVR DOET WEER MEE-
*Super initiatief van de Rabobank*
 
Hoe kan je stemmen?
Vanaf 4 oktober kun je stemmen via de Rabo App. Ga naar het overzicht van deelnemende clubs, selecteer je favoriet en stemmen maar! Je kunt stemmen tot 25 oktober.
Wat zou het super zijn als er weer massaal wordt gestemd
LET WEL: alleen mensen die de RABOAPP gebruiken kunnen dus stemmen!!
Extra info: De Rabobank wil clubs sterker en toekomstbestendig maken. Bij de inschrijving voor Rabo ClubSupport geven clubs aan waaraan ze de financiële steun besteden, bijvoorbeeld aan het verduurzamen van het clubhuis, of aan vervoer, waardoor kinderen opgehaald en thuisgebracht kunnen worden. Of voor de werving van extra vrijwilligers, waardoor meer clubleden kunnen deelnemen. De maatschappelijke bestedingsdoelen zijn goed voor de club & goed voor de buurt.
Zie; https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport...

  Terug
Deel dit met anderen