Voetbal Vereniging Ruinerwold

Harm Tuin en Remmelt van Goor erelid VVR.

Harm Tuin en Remmelt van Goor zijn benoemd tot erelid van voetbalvereniging Ruinerwold. Na afloop van de door Steenwijker Boys met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen Ruinerwold 1  maakte voorzitter René Tulner dit in de goed gevulde kantine bekend. Voor hun jarenlange trouwe vrijwilligerswerk voor de club kregen Harm en Remmelt een onderscheiding op de borst gespeld. Als het ook privé past, zijn de mannen vrijwel iedere dag al vroeg in de ochtend aanwezig op de club. Ze zorgen ervoor dat de accommodatie in Ruinerwold er spic en span bij ligt. Deze mannen eens flink in het zonnetje zetten was volgens het bestuur dus echt niet misplaatst. Bij VVR zeggen ze altijd: ‘met elkaar, voor elkaar. „Dat blijkt in de praktijk maar al te goed te kloppen.”

  Terug
Deel dit met anderen