Voetbal Vereniging Ruinerwold

RABOBANK CLUB SUPPORT STEM VOOR VVR!!

RABOBANK CLUB SUPPORT STEM VOOR VVR!!
Hoe kan je stemmen?
 
Vanaf vandaag  t/m 26 september kan je weer stemmen via de Rabo App of via Rabo internetbankieren.
 
→Open de Rabo App
→Ga rechtsonder naar Service
→Naar Lidmaatschap
→Kies; Doe mee en stem
 
Wat zou het super zijn als er weer massaal wordt gestemd.
 
LET WEL: alleen mensen die de RABOAPP of Rabo internetbankieren gebruiken kunnen dus stemmen!!
 
Alvast dank voor je stem!!
 
Extra info: De Rabobank wil clubs sterker en toekomstbestendig maken. Bij de inschrijving voor Rabo ClubSupport geven clubs aan waaraan ze de financiële steun besteden, bijvoorbeeld aan het verduurzamen van het clubhuis, of aan vervoer, waardoor kinderen opgehaald en thuisgebracht kunnen worden. Of voor de werving van extra vrijwilligers, waardoor meer clubleden kunnen deelnemen. De maatschappelijke bestedingsdoelen zijn goed voor de club & goed voor de buurt.
Zie; https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/stemmen
 

  Terug
Deel dit met anderen